








Women's Pionne Down Jacket Black Size 5 / UK 20
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 5 / UK 20 |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 65cm |
| SKU | 335064 |
$305.98
Women's Pionne Down Jacket Black Size 5 / UK 20—
$305.98
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 5 / UK 20 |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 65cm |
| SKU | 335064 |























