








Women's Plaque Logo Crop Top Black Size XS
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Top |
| Size | XS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 13cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 43cm |
| SKU | 322118 |
$54.74
Original: $156.39
-65%Women's Plaque Logo Crop Top Black Size XS—
$156.39
$54.74Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Top |
| Size | XS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 13cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 43cm |
| SKU | 322118 |























