






Women's Plaque Logo Down Jacket Blue Size 44 / UK 12
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 44 / UK 12 |
| Material | Polyester |
| Colour | Blue |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| Comments | Tag size 46. |
| SKU | 334250 |
$237.99
Women's Plaque Logo Down Jacket Blue Size 44 / UK 12—
$237.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 44 / UK 12 |
| Material | Polyester |
| Colour | Blue |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| Comments | Tag size 46. |
| SKU | 334250 |























