







Women's Plaque Logo Down Jacket Grey Size IT 40 / UK 8
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 40 / UK 8 |
| Material | Polyester |
| Colour | Grey |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 340245 |
$154.69
Original: $441.98
-65%Women's Plaque Logo Down Jacket Grey Size IT 40 / UK 8—
$441.98
$154.69Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 40 / UK 8 |
| Material | Polyester |
| Colour | Grey |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 340245 |























