











Women's Plaque Logo Down Jacket Navy Size IT 42 / UK 10
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 42 / UK 10 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 87cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| Comments | Zip is broken and does not do up, small hole on the collar and hole on the lower drawstring. |
| SKU | 344340 |
$149.59
Women's Plaque Logo Down Jacket Navy Size IT 42 / UK 10—
$149.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 42 / UK 10 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 87cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| Comments | Zip is broken and does not do up, small hole on the collar and hole on the lower drawstring. |
| SKU | 344340 |























