













Women's Plaque Logo Handbag Red
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Red |
| Height | 21cm |
| Width | 33cm |
| Depth | 14cm |
| SKU | 332716 |
$192.77
Original: $550.77
-65%Women's Plaque Logo Handbag Red—
$550.77
$192.77Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Red |
| Height | 21cm |
| Width | 33cm |
| Depth | 14cm |
| SKU | 332716 |























