






Women's Plaque Logo Leggings Black Size FR 40 / UK 12
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Leggings |
| Size | FR 40 / UK 12 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Waist | 32cm |
| Inner Leg | 72cm |
| SKU | 347645 |
$156.39
Women's Plaque Logo Leggings Black Size FR 40 / UK 12—
$156.39
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Leggings |
| Size | FR 40 / UK 12 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Waist | 32cm |
| Inner Leg | 72cm |
| SKU | 347645 |























