










Women's Plaque Logo Purse Green
| Brand | Jimmy Choo |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Purse |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Green |
| Height | 10cm |
| Width | 18cm |
| Depth | 2cm |
| Comments | Minor dent on the back of the item |
| SKU | 295845 |
$14.28
Original: $40.80
-65%Women's Plaque Logo Purse Green—
$40.80
$14.28Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Jimmy Choo |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Purse |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Green |
| Height | 10cm |
| Width | 18cm |
| Depth | 2cm |
| Comments | Minor dent on the back of the item |
| SKU | 295845 |























