













Women's Pochette Métis Bag Black
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box |
| Colour | Black |
| Height | 18cm |
| Width | 25cm |
| Depth | 7cm |
| Comments | Light wear to the handles on the bag. |
| SKU | 361728 |
$376.02
Original: $1,074.35
-65%Women's Pochette Métis Bag Black—
$1,074.35
$376.02Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box |
| Colour | Black |
| Height | 18cm |
| Width | 25cm |
| Depth | 7cm |
| Comments | Light wear to the handles on the bag. |
| SKU | 361728 |























