








Women's Postman'S Lock Bag Blue
| Brand | Mulberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Tags & Dust Bag |
| Colour | Blue |
| Height | 15cm |
| Width | 24cm |
| Depth | 1cm |
| SKU | 317099 |
$54.74
Original: $156.39
-65%Women's Postman'S Lock Bag Blue—
$156.39
$54.74Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mulberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Tags & Dust Bag |
| Colour | Blue |
| Height | 15cm |
| Width | 24cm |
| Depth | 1cm |
| SKU | 317099 |























