









Women's Q3 Down Jacket Black Size XL
| Brand | Moose Knuckles |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 347882 |
$394.38
Women's Q3 Down Jacket Black Size XL—
$394.38
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moose Knuckles |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 347882 |























