







Women's Quilted Belted Down Jacket Purple Size IT 38 / UK 6
| Brand | Miu Miu |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 38 / UK 6 |
| Material | Polyester |
| Colour | Purple |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 36cm |
| Pit To Pit | 41cm |
| SKU | 338790 |
$407.98
Women's Quilted Belted Down Jacket Purple Size IT 38 / UK 6—
$407.98
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Miu Miu |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 38 / UK 6 |
| Material | Polyester |
| Colour | Purple |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 36cm |
| Pit To Pit | 41cm |
| SKU | 338790 |























