













Women's Raie Down Jacket Black Size 0 / UK 8
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 0 / UK 8 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 58cm |
| Should To Shoulder | 37cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 357897 |
$271.99
Women's Raie Down Jacket Black Size 0 / UK 8—
$271.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 0 / UK 8 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 58cm |
| Should To Shoulder | 37cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 357897 |























