










Women's Raie Down Jacket Blue Size 3 / UK 14
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 3 / UK 14 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Blue |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 341156 |
$66.64
Original: $190.39
-65%Women's Raie Down Jacket Blue Size 3 / UK 14—
$190.39
$66.64Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 3 / UK 14 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Blue |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 341156 |























