












Women's Re-Edition 2000 Crystal Embellished Bag Black
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Height | 13cm |
| Width | 22cm |
| Depth | 5cm |
| SKU | 358431 |
$999.55
Women's Re-Edition 2000 Crystal Embellished Bag Black—
$999.55
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Height | 13cm |
| Width | 22cm |
| Depth | 5cm |
| SKU | 358431 |























