












Women's Re-Edition 2000 Re Nylon Bag Black
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Height | 12cm |
| Width | 22cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 359548 |
$435.18
Women's Re-Edition 2000 Re Nylon Bag Black—
$435.18
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Height | 12cm |
| Width | 22cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 359548 |























