










Women's Re-Edition 2000 Tessuto Mini Hobo Bag Grey
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyester |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Grey |
| Height | 16cm |
| Width | 22cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 358441 |
$605.17
Women's Re-Edition 2000 Tessuto Mini Hobo Bag Grey—
$605.17
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyester |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Grey |
| Height | 16cm |
| Width | 22cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 358441 |























