












Women's Re-Edition 2002 Bag Red
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Colour | Red |
| Height | 12cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 5cm |
| Comments | Item has light discolouration. |
| SKU | 317228 |
$210.79
Women's Re-Edition 2002 Bag Red—
$210.79
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Colour | Red |
| Height | 12cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 5cm |
| Comments | Item has light discolouration. |
| SKU | 317228 |























