










Women's Re-Edition 2005 Handbag Black
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 13cm |
| Width | 22cm |
| Depth | 16cm |
| SKU | 343367 |
$368.88
Original: $1,053.95
-65%Women's Re-Edition 2005 Handbag Black—
$1,053.95
$368.88Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 13cm |
| Width | 22cm |
| Depth | 16cm |
| SKU | 343367 |























