













Women's Re-Edition 2005 Padded Nappa Bag Blue
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Blue |
| Height | 15cm |
| Width | 22cm |
| Depth | 9cm |
| Comments | RRP £2,050 |
| SKU | 360823 |
$999.55
Women's Re-Edition 2005 Padded Nappa Bag Blue—
$999.55
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Blue |
| Height | 15cm |
| Width | 22cm |
| Depth | 9cm |
| Comments | RRP £2,050 |
| SKU | 360823 |























