












Women's Re-Edition 2005 Re-Nylon Bag Khaki
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Colour | Khaki |
| Height | 14cm |
| Width | 22cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 303597 |
$1,183.14
Women's Re-Edition 2005 Re-Nylon Bag Khaki—
$1,183.14
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Colour | Khaki |
| Height | 14cm |
| Width | 22cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 303597 |























