












Women's Re-Nylon Re-Edition 2000 Bag Pink
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Comes With | Tags & Dust Bag |
| Colour | Pink |
| Height | 16cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 8cm |
| SKU | 335314 |
$645.97
Women's Re-Nylon Re-Edition 2000 Bag Pink—
$645.97
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Comes With | Tags & Dust Bag |
| Colour | Pink |
| Height | 16cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 8cm |
| SKU | 335314 |























