













Women's Re-Nylon Re-Editon 2005 Bag Black
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 11cm |
| Width | 17cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 338869 |
$503.18
Women's Re-Nylon Re-Editon 2005 Bag Black—
$503.18
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 11cm |
| Width | 17cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 338869 |























