







Women's Re-Nylon Tab Logo Puffer Down Jacket Black Size IT 38 / UK 6
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 38 / UK 6 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 363393 |
$394.38
Women's Re-Nylon Tab Logo Puffer Down Jacket Black Size IT 38 / UK 6—
$394.38
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 38 / UK 6 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 363393 |























