











Women's Repeat Anagram Avenue Bag Black
| Brand | Loewe |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Black |
| Height | 17cm |
| Width | 31cm |
| Depth | 11cm |
| SKU | 334298 |
$537.17
Women's Repeat Anagram Avenue Bag Black—
$537.17
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Loewe |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Black |
| Height | 17cm |
| Width | 31cm |
| Depth | 11cm |
| SKU | 334298 |























