












Women's Rive Gauche Tote Bag Beige
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cloth |
| Colour | Beige |
| Height | 38cm |
| Width | 37cm |
| Depth | 17cm |
| SKU | 326280 |
$145.17
Original: $414.78
-65%Women's Rive Gauche Tote Bag Beige—
$414.78
$145.17Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cloth |
| Colour | Beige |
| Height | 38cm |
| Width | 37cm |
| Depth | 17cm |
| SKU | 326280 |























