











Women's Rockstud Flap Bag Blue
| Brand | Valentino Garavani |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Blue |
| Height | 13cm |
| Width | 20.5cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 331888 |
$353.58
Women's Rockstud Flap Bag Blue—
$353.58
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Valentino Garavani |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Blue |
| Height | 13cm |
| Width | 20.5cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 331888 |























