











Women's Rockstud Medium Tote Bag Black
| Brand | Valentino Garavani |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 26cm |
| Width | 34cm |
| Depth | 14cm |
| SKU | 361381 |
$530.37
Women's Rockstud Medium Tote Bag Black—
$530.37
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Valentino Garavani |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 26cm |
| Width | 34cm |
| Depth | 14cm |
| SKU | 361381 |























