












Women's Rockstud Tote Bag Black
| Brand | Valentino Garavani |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 26cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 12cm |
| SKU | 358944 |
$116.61
Original: $333.18
-65%Women's Rockstud Tote Bag Black—
$333.18
$116.61Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Valentino Garavani |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 26cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 12cm |
| SKU | 358944 |























