











Women's Rouge Leather V Logo Chain Pouch Bag Red
| Brand | Valentino Garavani |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Red |
| Height | 11cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 2.5cm |
| SKU | 330842 |
$171.35
Original: $489.58
-65%Women's Rouge Leather V Logo Chain Pouch Bag Red—
$489.58
$171.35Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Valentino Garavani |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Red |
| Height | 11cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 2.5cm |
| SKU | 330842 |























