












Women's Saffiano Bag Grey
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Grey |
| Height | 23cm |
| Width | 29cm |
| Depth | 10cm |
| SKU | 355726 |
$226.09
Original: $645.97
-65%Women's Saffiano Bag Grey—
$645.97
$226.09Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Grey |
| Height | 23cm |
| Width | 29cm |
| Depth | 10cm |
| SKU | 355726 |























