














Women's Saffiano Zip Around Wallet Blue
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Blue |
| Height | 9cm |
| Width | 16cm |
| Depth | 3cm |
| Comments | Light wear to piping, please see last images. |
| SKU | 349158 |
$156.39
Women's Saffiano Zip Around Wallet Blue—
$156.39
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Blue |
| Height | 9cm |
| Width | 16cm |
| Depth | 3cm |
| Comments | Light wear to piping, please see last images. |
| SKU | 349158 |























