












Women's Saint Louis Pm Tote Bag Navy
| Brand | Goyard |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Navy |
| Height | 28cm |
| Width | 34cm |
| Depth | 15cm |
| SKU | 346537 |
$1,495.93
Women's Saint Louis Pm Tote Bag Navy—
$1,495.93
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Goyard |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Navy |
| Height | 28cm |
| Width | 34cm |
| Depth | 15cm |
| SKU | 346537 |























