












Women's Sesia Happy Day Bag Cream
| Brand | Loro Piana |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Cream |
| Height | 23cm |
| Width | 26cm |
| Depth | 15cm |
| SKU | 354183 |
$202.29
Original: $577.97
-65%Women's Sesia Happy Day Bag Cream—
$577.97
$202.29Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Loro Piana |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Cream |
| Height | 23cm |
| Width | 26cm |
| Depth | 15cm |
| SKU | 354183 |























