












Women's Small Bee Star Padlock Bag Cream
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Cream |
| Height | 13cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 356368 |
$659.57
Women's Small Bee Star Padlock Bag Cream—
$659.57
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Cream |
| Height | 13cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 356368 |























