














Women's Small Gg Marmont Handbag Beige
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Beige |
| Height | 16cm |
| Width | 26cm |
| Depth | 7cm |
| Comments | Protective plastic still on hardware. |
| SKU | 337567 |
$411.72
Original: $1,176.34
-65%Women's Small Gg Marmont Handbag Beige—
$1,176.34
$411.72Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Beige |
| Height | 16cm |
| Width | 26cm |
| Depth | 7cm |
| Comments | Protective plastic still on hardware. |
| SKU | 337567 |























