












Women's Small Gg Supreme Apple Heart Padlock Tote Bag Beige
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Beige |
| Height | 20cm |
| Width | 26cm |
| Depth | 9cm |
| SKU | 363148 |
$972.35
Women's Small Gg Supreme Apple Heart Padlock Tote Bag Beige—
$972.35
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Beige |
| Height | 20cm |
| Width | 26cm |
| Depth | 9cm |
| SKU | 363148 |























