















Women's Small Ibiza Basket Bag Pink
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Pink |
| Height | 18cm |
| Width | 21cm |
| Depth | 10cm |
| SKU | 358425 |
Original: $523.57
-65%$523.57
$183.25Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Pink |
| Height | 18cm |
| Width | 21cm |
| Depth | 10cm |
| SKU | 358425 |























