











Women's Small Kate Tassel Bag Blue
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Blue |
| Height | 12cm |
| Width | 17cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 363779 |
$673.17
Women's Small Kate Tassel Bag Blue—
$673.17
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Blue |
| Height | 12cm |
| Width | 17cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 363779 |























