








Women's Small Le Bambino Handbag Black
| Brand | Jacquemus |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 10cm |
| Width | 18cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 363101 |
$299.19
Women's Small Le Bambino Handbag Black—
$299.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Jacquemus |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 10cm |
| Width | 18cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 363101 |























