













Women's Small Stark Bebe Boo Backpack Black
| Brand | MCM |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 20cm |
| Width | 15cm |
| Depth | 12cm |
| SKU | 311906 |
$373.98
Women's Small Stark Bebe Boo Backpack Black—
$373.98
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | MCM |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 20cm |
| Width | 15cm |
| Depth | 12cm |
| SKU | 311906 |























