












Women's Soho Bag Black
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 15cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 6.5cm |
| Comments | Bag in great condition on the outside, rip on the inside - as pictured. |
| SKU | 326643 |
$135.65
Original: $387.58
-65%Women's Soho Bag Black—
$387.58
$135.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 15cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 6.5cm |
| Comments | Bag in great condition on the outside, rip on the inside - as pictured. |
| SKU | 326643 |























