














Women's Soho Camera Bag Nude
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Nude |
| Height | 13cm |
| Width | 21cm |
| Depth | 7cm |
| Comments | Wear to the back lower piping. |
| SKU | 343280 |
$292.39
Women's Soho Camera Bag Nude—
$292.39
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Nude |
| Height | 13cm |
| Width | 21cm |
| Depth | 7cm |
| Comments | Wear to the back lower piping. |
| SKU | 343280 |























