













Women's Soho Tote Handbag Gold
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Gold |
| Height | 26cm |
| Width | 36cm |
| Depth | 12cm |
| Comments | Very Light marks on the leather. |
| SKU | 328376 |
$138.03
Original: $394.38
-65%Women's Soho Tote Handbag Gold—
$394.38
$138.03Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Gold |
| Height | 26cm |
| Width | 36cm |
| Depth | 12cm |
| Comments | Very Light marks on the leather. |
| SKU | 328376 |























