







Women's Spirited Away No Face Trousers Black Size S
| Brand | Loewe |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Trousers |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Waist | 28cm |
| Inner Leg | 57cm |
| SKU | 343394 |
$109.47
Original: $312.78
-65%Women's Spirited Away No Face Trousers Black Size S—
$312.78
$109.47Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Loewe |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Trousers |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Waist | 28cm |
| Inner Leg | 57cm |
| SKU | 343394 |























