










Women's Sport Gore-Tex Zip Up Jacket Black Size IT 42 / UK 10
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 42 / UK 10 |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 357605 |
$71.40
Original: $203.99
-65%Women's Sport Gore-Tex Zip Up Jacket Black Size IT 42 / UK 10—
$203.99
$71.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 42 / UK 10 |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 357605 |























