






Women's Studded Leather Backpack Black
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 30cm |
| Width | 28cm |
| Depth | 13.5cm |
| SKU | 335846 |
$271.99
Women's Studded Leather Backpack Black—
$271.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 30cm |
| Width | 28cm |
| Depth | 13.5cm |
| SKU | 335846 |























