











Women's Sucrex Gilet Blue Size 1 / UK 10
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | 1 / UK 10 |
| Material | Polyamide |
| Comes With | Tags |
| Colour | Blue |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 36cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 364710 |
$299.19
Women's Sucrex Gilet Blue Size 1 / UK 10—
$299.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | 1 / UK 10 |
| Material | Polyamide |
| Comes With | Tags |
| Colour | Blue |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 36cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 364710 |























