
















Women's Sunset Small Bag Grey
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Grey |
| Height | 12cm |
| Width | 17cm |
| Depth | 5cm |
| Comments | Wear to the piping as pictured. The rest of the bag is in very good condition. |
| SKU | 309477 |
$240.37
Original: $686.77
-65%Women's Sunset Small Bag Grey—
$686.77
$240.37Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Grey |
| Height | 12cm |
| Width | 17cm |
| Depth | 5cm |
| Comments | Wear to the piping as pictured. The rest of the bag is in very good condition. |
| SKU | 309477 |























