











Women's Sunset Small Crocodile Embossed Leather Bag Black
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 13.5cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 4cm |
| Comments | Exterior is great just light marks to the interior. |
| SKU | 358589 |
$951.95
Women's Sunset Small Crocodile Embossed Leather Bag Black—
$951.95
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 13.5cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 4cm |
| Comments | Exterior is great just light marks to the interior. |
| SKU | 358589 |























